NASSBON 4-pack Случај За AirTag Пронаоѓач Со Keychain Прстен, Анти-Нула Заштитна Кожата Покрие Компатибилен Со AirTags Клучните Прстени Воздух Ознака Keychain Носителот Tracker
  • Ново

NASSBON 4-pack Случај За AirTag Пронаоѓач Со Keychain Прстен, Анти-Нула Заштитна Кожата Покрие Компатибилен

DEN 143.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРЕЦИЗНИ ДИМЕНЗИЈА : Нашите заштитни случај е професионално дизајнирана за Air Tag 2021 Објавени.(Забелешка : Air Tag не е вклучен).УДОБЕН KEYCHAIN : Ова Воздух Ознака заштитни случај доаѓа со модерен метал carabiner е понудена, така што ќе може лесно да висат во воздух ознаки насекаде, можете да го закачите на вашиот автомобил, клуч, вашата торба, Детето schoolbag, родителите keychains, куче поводник, на скапоцености, и повеќе.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Мека Силиконска Маска за Air Tag е направен од медицински степен на силиконска гума, што им овозможи на покрие повеќе кожа-friendly и поудобно.Истовремено,Оваа силикони случај за Airtag е лесно да се чисти, Анти-отпечаток, отпорно на Гребење перформанси,која може да обезбеди посилна бафер кога испакнатини или капки за целосно да се заштити вашиот Воздух Ознаки.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ ДИЗАЈН : Ние специјално дизајнирани за овој случај покритие за 2021 Air Tag, која совршено одговара на големината на нови airtag tracker.Лесно да се инсталира пронаоѓач уред и не е можно да се откажат од затворена заштитна случаи.Најдобрите претстави за себе и за пријатели, семејство или кој ви се љубовта.ЌЕ ДОБИЕТЕ : 4*Силикони случаи за Air Tag, како и нашата Доживотна Гаранција Услуга.100% Задоволство Гаранција, само се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било проблеми, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.