Стоматолошки Инструмент Фах Пластични Поделени Послужавник за Медицински Инструменти Autoclavable(До 135°) Тетоважа и Хируршки Материјали (Сина)
  • Ново

Стоматолошки Инструмент Фах Пластични Поделени Послужавник за Медицински Инструменти Autoclavable(До 135°) Тетоважа

DEN 479.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Големина】 : 13*9.6*0.8 во. 【Sterilizable 】Autoclavable 135°C/275 F°. 【Издржлив Материјал】 : Висок квалитет, влијание-отпорна пластика, удобен и практичен. 【Applicaiton】 : Дизајнирани за Полесно да го Предадете на Инструменти.(Огледало, Сонда, Пинцети, Багер, Сонда, итн.). 【Повеќенаменски Посебна Лента】 : фиоката има 10 жлебови и 4 мал сад, кој е лесно да се одржи на инструмент во нивната позиција и садот е во можност да се стави газа или мала крпа.