Supre Тен Snooki Девојка Шеф Темна Црна ДД Bronzer
  • Ново

Supre Тен Snooki Девојка Шеф Темна Црна ДД Bronzer

DEN 720.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1.Ултра Темна Црна DHA Bronzers се комбинираат богата мешавина на инстант и одложен bronzers за итно боја која продолжува да се развива по UV изложеност. 2.Тетоважа Color Shield Технологија го комбинира есенцијални Минерали, Алое Вера и Алги и да помогне во одржување на бојата и vibrancy на тетоважи. 3.Богата хидратантна мешавина на Шеј Путер, Кокосово и Бадемово Масло продира во кожата со длабока хидратација за подолго траење тен. 4.Hyperdark TM Тен Технологија во комбинација со моќен спој на Природните Bronzers помага во подобрување на вашиот тен сесија доставување драматично темно, редеа слободни боја. 5.Напредната Возраст, пркосејќи им и затегнување мешавина од Lotus и Hibiscus Екстракт помогне да се изедначи и подобрување на фините линии и брчки додека борба против знаците на стареење.