Брукс Жените Bedlam
  • Ново

Брукс Жените Bedlam

DEN 5300.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени.Синтетички единствена.Обувка : "Б" = Средна ширина.Се ЧУВСТВУВАТЕ полни со ЕНЕРГИЈА : Обезбедува одговорно и еластичен возење да додадете екстра лифт за вашиот чекор, без да ја загрози поддршка или брзина.За ПОДДРШКА на СИСТЕМОТ : Следната генерација Водич Шини обезбеди холистички поддршка од водечките вашите нозе во усогласување—намалување на пета и шин ротација, и чување на вишокот на коленото движење во проверете.ОДГОВОРНО АМОРТИЗИРАЊЕ : Овој аспект на амортизирање обезбедува најдобрите во класата на енергија се врати, за динамична, еластичен, одговорно возење.Свој енергија е конзервиран, што ќе ви овозможи да се стави повеќе во секој чекор.СИГУРНО се ВКЛОПУВААТ, ИНКОГНИТО УДОБНОСТ : динамички midfoot заврши прави нозе се чувствуваат сигурни во внатрешноста на високо адаптибилен Одговара Поврзана горниот.На тајните wraparound пета јака третира вашите нозе да кадифен удобност.На sueded пета картичката ја штити вашата Ахил од иритација.