Салон Берберот Бањата Убавина Опрема,У Форма Бебе Салон Бустер Перница за Детска Коса за Сечење, Обликување Стол,Бербер Коса Облекување Опрема за Дете
  • Ново

Салон Берберот Бањата Убавина Опрема,У Форма Бебе Салон Бустер Перница за Детска Коса за Сечење, Обликување

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Безбедно Салон Бустер】берберот салон бустер перница е направен од премиум кожа и надградба на дише,Уникатен У облик дизајн за заштита на децата од паѓа,не се лизга површината да се направи побезбедно за деца коса за сечење, не е лесно да се лизга надолу.Совршен за вашата barbershop стилски салон стол. 【Удобно и Соодветна Висина】Исполнет со квалитет, висока густина сунѓер кој е 6.5" дебела, 0.2" подебели отколку нормално салон бустер,додава повеќе удобност и екстра висина.на перница е добро еластична дека тоа може совршено да ја поврати својата оригинална форма, дури и по долго време користење. 【Водоотпорен и Лесно да се Чисти】Овој бустер седиште перница е покриена со мека супериорен СТП кожа,вода доказ за да се задржи сунѓерот добро, дури и по долго време користење.Па тоа може да биде лесно да се чистат со влажна крпа,лесно да се избрише до косата. 【Соодветна Големина】Големи димензии 16.5"x12.5"x6.5"(L x W x H),одговара на повеќето стандардни стил стол на пазарот.Идеална големина за мали или големи деца. 【Обезбедување на квалитет】-Ние нудиме 30 дена бесплатен наплата&врати услуга, една година Гаранција за квалитет.Ве молиме без двоумење да го додадете во кошничката токму сега!.