KERASTASE, Дисциплина Фондан Fluidealiste Изедначи во Движење да се Грижи за Сите Непослушните Коса Унца, 6.8 Fl Мл
  • Ново

KERASTASE, Дисциплина Фондан Fluidealiste Изедначи во Движење да се Грижи за Сите Непослушните Коса Унца, 6.8

DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Помеша со липидите омекнување агенти кои работат во срцето на влакна.Обезбедува менливоста и исхрана, додека контролирање на непослушните коса.Земја на потекло сад.Објектот Пакет Димензија : 6.0 cm L x 9.1 cm W x 12.0 см Х.