HDMI Кабел 6.6 ft [4K 60Hz,1440p 144hz], Sweguard 2.0 HDMI Кабел со Голема Брзина 18Gbps Злато Позлатен Најлон Плетенка HDMI Кабелот за Поддршка на 3D,HDR,UHD 2160P,1080P,HDCP 2.2,ЛАК за Apple TV,Оган ТВ,Монитор,
  • Ново

HDMI Кабел 6.6 ft [4K 60Hz,1440p 144hz], Sweguard 2.0 HDMI Кабел со Голема Брзина 18Gbps Злато Позлатен Најлон

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✅[4 K Ултра Висока Дефиниција HDMI Кабел] : Sweguard Надгради 2.0 HDMI Кабелот поддржува сите видео резолуција до 4 K(3840x2160p на 60 Hz),овозможува неограничен број на видео во 4 K (UHD),1440p(QHD) и 1080p(HD),вклучувајќи 3 D и повеќе да гледате видео.Обезбедува најдобар визуелно искуство на пиксели јасност. ✅[Висока Брзина 18 Gbps] : Ова HDMI Кабел ги задоволува најновите стандарден HDMI 2.0 Верзија, која е тестиран и сертифициран да пренесува податоци со брзина до 18 Gbps на пропусен опсег и може да се компатибилни.Совршено дизајнирани за сите уреди со HDMI 2.0 стандард како и да бидат наназад компатибилен со претходните HDMI 1.4, 1.3 & 1.2. Plug and play без preinstalling возачи. ✅[Универзална Компатибилност] : Ова HDMI Доведе Кабел изградена со користење на високо-квалитетни материјали за најдобри контакт врска помеѓу HDMI опрема, Apple TV 4 K, CD/DVD/Blu-ray плеери, Оган ТВ, PS4/PS3, Xbox Еден/360, Nintendo Прекинувач, компјутери, или другите HDMI-от уреди во вашиот 4 K/HD ТВ, монитори, displayers или проектори. ✅[Иновативни Дизајниран & Напредна Технологија] : Ова флексибилни и метежот-слободен HDMI кабелот има најлон плетенка јакна, лесно да се носат и пакет, кој е идеален за тесни средини.Топ чипови технологија, Вирус Олеснување заеднички дизајн, позлатени конектори и издржливи ПВЦ надворешниот слој обезбедува најголема заштита од надворешни сигнал пречки, гарантираат брз трансфер на high-definition дигитални аудио и видео сигнали. ✅[Премиум Услуги на Клиентите Поддршка] : Sweguard е професионална продавачот посветени на производството на супериорен 4 K HDMI Кабел.Изберете 4 K HDMI Кабел од sweguard, уживаат безусловна, Доживотна Гаранција и 24/7 Услуги на Клиентите.РИЗИК шопинг со кликнување на жолта "Додади во Кошничка" копчето.