SPTA Мини Бафер Полирач, 1Inch/2Inch/3Inch Автомобил Полирач Сетови, 6-Ниво, Променлива Брзина, со 54Pcs Пена Полирање Чистење Влошки, и 2 парчиња Триење Соединение за Автомобил Д
  • Ново

SPTA Мини Бафер Полирач, 1Inch/2Inch/3Inch Автомобил Полирач Сетови, 6-Ниво, Променлива Брзина, со 54Pcs Пена

DEN 2399.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

◆Што Ќе Имаат◆ 1pc superpolish RO мини полирач, 54pcs мешани полирање и волна полирање влошки, 2 парчиња 4oz триење соединение восок, 1pc флексибилни бунари и други мали додатоци. ◆Applicatons◆ Користи за автомобилски тркала полирање, сите видови на грб бои е шанса, полирање и запечатување глазура, да се исчисти и да се подобри нивната леснотија; како и за авто автомобил детали полирање. ◆Спецификите◆ Премиер квалитет волна подлога, сунѓерот подлога, bendable, перат и еднократно.Различни обоени сунѓери имаат различни мекост, тие ќе ги исполни сите ваши барања, погоден за полирање груб и мали области.Со Лепило поддршка, можете да го промените влошки само во секунди. ◆Силна способност◆ Овој 3" ротари полирач постигнете брзи резултати со моќни 780 вати, 1000-5500 r/мин со 6-брзински контрола.Идеален за примена на полирање и восоци, и безбедно на сите боја видови.