Француски Кратки Нокти Совети за на доградба на Акрилни Нокти, TOEDO 2000PCS Краток Стил Половина Покрие Лажни Ноктите Совети Вештачки Лажни Притиснете на Ноктите за Нок
  • Ново

Француски Кратки Нокти Совети за на доградба на Акрилни Нокти, TOEDO 2000PCS Краток Стил Половина Покрие Лажни

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【 Висок Квалитет на & 100% Сосема Нов 】 На француски кратки нокти совети се направени од високо квалитетен материјал, кој е дебели и цврсти доволно да трае околу 2-3 недели.Исто така, ова е еден вид на животната средина материјал, обезбедување на безбедно и удобно DIY помине уметност задоволство. 【 Различни Големина 】 2000 PCS краток стил лажни ноктите нуди 10 различни големини со 100 ноктите на секоја големина нумерирани 0-9 на кутијата поединечно, што е погодно да го изберат најсоодветен големина која одговара на вашите прсти или прстите. 【 Лесен за Употреба 】 На акрилик француски кратки нокти совети се лесно да се намали, боја и се примени.Изберете го вашиот ноктите совет големина и четка слој на topcoat на вашите природни нокти.Потоа се применува на лепило гел и притиснете на ноктите.Откако насликани со шарени полски и убави украси, тие изгледаат прекрасно. 【 Широка Примена 】 вештачки заострените помине совети се одлични за двете помине уметност ученик и професионални специјалист, погоден за нокти салони или DIY помине уметност дома и, исто така, совршен подарок за вашата сопруга, девојка, ќерка ми, мајка ми и сестра на партии, свадба, носија топка, итн. 【 Краток француски Дизајн и Топло Совети】 Овие кратки плоштадот ноктите совет се дизајнирани со половина покрие краток француски помине со умерена должина и дебелина.Ако вие го добивате нашиот производ и се чувствуваат дека големината не е погодна или не можат да работат, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да одговориме на тоа за вас.