CHUNSHENN Висока Јачина Пневматски Допирање Машина, Пневматски Пиштол Допирање Машина Воздух Вежба Индустриски Одделение Рака Алатка Мултифункционален и Ергономски ?
  • Ново

CHUNSHENN Висока Јачина Пневматски Допирање Машина, Пневматски Пиштол Допирање Машина Воздух Вежба Индустриски

DEN 1687.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пиштол-тип на тело дизајн е удобно да работат.Неактивен брзина 700 RPM.Три-вилицата чак, добра concentricity и висока ефикасност. 1.5-14mm чак опсег.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате.Ние ќе се вратам на вас како е можно ние може.