Wgwioo Гравитацијата Инверзија Табела со безбедносен Појас, Прилагодлив Handstand Дома Назад Носила Машина, за Мускулна Болка
  • Ново

Wgwioo Гравитацијата Инверзија Табела со безбедносен Појас, Прилагодлив Handstand Дома Назад Носила Машина,

DEN 21494.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Здрав и стабилен : Тешки-должност интегрирани челична рамка изградба и триаголен структура карактеристики на нашите инверзија табела зголеми стабилност и трајност на опрема.Тоа обезбедува здрав поддршка на корисниците до 150kg во телесната тежина и до 180 цм во висина.Целосно прилагодлив : Нашата инверзија табела е лесно прилагодлив за широк опсег на корисникот височини и мулти-агол позиции со флексибилно црево стегач клешти и пролет прилагодување на менувачот.На lumbar перница може да се пресели на клупата за поддршка на вратот, или на горниот назад колку што е потребно.Сигурна и безбедна : Безбедност на глуждот заклучување систем, заштитен појас, и не-пропадна кат стабилизатори се обезбеди највисоко ниво на безбедност за секоја сесија.Ергономски дизајн : Висока густина мемориска пена заврши околу глуждот носители и рамо поддржува дозволи за дополнителна удобност и болка, и го прави инверзија терапија опрема лесно да се излезе на или враќање во исправна позиција.Пренослив и гумени lumbar поддршка за да се приспособат на различни лични потреби и преференции за инверзија обука.Свитлива и удобен : Оваа салата опрема е едноставно да се соберат и да се огради брзо за лесно складирање и потребно транспорт.Благодарение на комбинацијата на челична конструкција и синтетички кожа, оваа инверзија опрема за болка во грбот е лесен-за-чистење.