Четка за заби Главата Поклопец Четка за заби Заштитни Случај, Четка за заби Главата Капа, за Дома Туристички Кампување Лесни Безбедно Заштита на Четка за заби Глава
  • Ново

Четка за заби Главата Поклопец Четка за заби Заштитни Случај, Четка за заби Главата Капа, за Дома Туристички

DEN 2176.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Преносни и корисни, погодна за отворен за патување, пешачење, кампување употреба.Направен од висок квалитет со силиконска материјали, цврсти и издржливи за да го користите за долго време, нема да се скрши.Капак на вашето семејство четка, голема за заштита на вашата четка за заби главата, го чува уредна и чиста.Може да се направи тоа лесно да се направи разлика вашата четка за заби, да ги задржи вашите заби здрави и да се спречи влажни и остарел.Светлината и практични која е лесно да се носат и одговараат на повеќето големина на четка за заби главата.