Оригинална HP 45 Црно Мастило Кертриџ | Работи со изберете HP DeskJet, DesignJet, OfficeJet, OfficeJet Pro, PhotoSmart, Боја Копир, Факс Серија | 51645A
  • Ново

Оригинална HP 45 Црно Мастило Кертриџ | Работи со изберете HP DeskJet, DesignJet, OfficeJet, OfficeJet Pro,

DEN 1461.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригинална HP Мастило е конструиран да работи со HP принтери за да се обезбеди постојан квалитет, сигурност и вредност.Оваа кертриџ работи со : Desk Jet 710, 712, 720, 722, 820, 830, 832, 850, 855, 870, 880, 882, 890, 895, 930, 932, 935, 950, 952, 960, 970, 990, 995, 1000, 1100, 1120, 1220, 1600, 6122, 6127, 9300; Design Jet 700, 750, 755; Office Jet Pro 1150, 1170, 1175. Оваа кертриџ работи со : Office Jet G55, G85, G95, K60, K80, R40, R60, R80, T45, T65; Photo Smart P1000, P1100, 1115, 1215, 1218, 1315; Боја Копир 110, 120, 140, 145, 150, 155, 160, 170, 180, 190, 210, 260, 270, 280, 290; Факс 1220. Кертриџ принос (прибл.) : 930 страници.До 2x повеќе отпечатоци со Оригинална HP Мастило наспроти не-Оригинална HP Мастило. 82% од HP мастило касети се произведени со рециклираната пластика.Се мастило вашиот начин : купи Оригинална HP Мастило Касети или да зачувате до 50% и никогаш не работат надвор со HP Инстант Мастило, Smart Мастило Претплата.Она што е во кутијата : 1 нова Оригинална HP 45 Црно Мастило Кертриџ (51645 A).