Камила се Зголеми Кокосова Вода Стил ги поставува стандардите, 8 fl мл
  • Ново

Камила се Зголеми Кокосова Вода Стил ги поставува стандардите, 8 fl мл

DEN 240.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тропски крем коса гел со топла мирисот на цитрус и кокос, направена за да хидрат и задржете стилови во место.Алое Сокови помош во влага задржување, промовирање на растот на косата.Кокосова Вода продира косата вратило до состојба од внатре.