Притиснете На Лажни Нокти, Притискање на Лажни Нокти, 24 Парчиња Лажни Ноктите со Шарени Дизајн на доградба на Акрилни Нокти, Маникир за Полнење, Ноктите Лепак Вклуч?
  • Ново

Притиснете На Лажни Нокти, Притискање на Лажни Нокти, 24 Парчиња Лажни Ноктите со Шарени Дизајн на доградба

DEN 64.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатен стил и стилски изглед на овие стилски и убави популарни ноктите се направени од високо-квалитет и суровост-слободни материјали да се направи вашите нокти да изгледаат повеќе шармантен.Лесно да се примени и повторна употреба-овие преси се многу лесно да се примени, само изберете вистинската големина и да се применуваат со лепило етикети или лепак и сте подготвени да ги користат.Сите ноктите може да се употребуваат многу пати.Подготвени за било која страна-во потрага по нови нокти стил идеи за важен партија, или само сакате да го промените стилот дома?Овие симпатична и стилски нокти совети во различни стилови ќе ви помогне да добиете вашиот идеален изглед без да оди на салон за убавина.Напредно : трајни на доградба на акрилни нокти, цврсти и издржливи, нормално се грижат за околу 1-2 недели.Долготрајни waterproofs : Оваа солидна боја балет долго ковчег полн покрие нокти поставите дава два начина да се носат салон професионални помине лепак и желе двострано лента, која не е само waterproofs, но, исто така, издржливи.Во исто време, на доградба на акрилни нокти не се лесно да се чип или исчезнат, ќе можат да работат колку што сакате без да се грижиш за ненадејната загуба на ноктите.Доколку се користи правилно, овие лажни ноктите може да се користи за 2-3 недели.