2 ПАРЧИЊА Stylo 5 Специјалното Пенкало Замена Перо Допир S Pen за LG Stylo 5 / Stylo 5+ Q720AM Q720VS Q720MS Q720PS Q720CS Q720MA Перо Допир S Pen (Розева)
  • Ново

2 ПАРЧИЊА Stylo 5 Специјалното Пенкало Замена Перо Допир S Pen за LG Stylo 5 / Stylo 5+ Q720AM Q720VS Q720MS

DEN 191.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★【КВАЛИТЕТОТ НА】Сосема Нов Висок Квалитет на Специјалното Пенкало. ★【ПОЈАВУВАЊЕ】за LG Stylo 5 / Stylo 5+ Q720 AM Q720 VS Q720 MS Q720 PS Q720 CS Q720 MA. ★【УПОТРЕБА】S Pen ви овозможува да се направи брзо белешки, црта или уредите, заедно со сите други типични touch-screen команди. ★【ПАКУВАЊЕ】2 ПАРЧИЊА Специјалното Пенкало. ★【ПО-ПРОДАЖБАТА на】Инструкции/прирачници не се вклучени.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт., и Ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.