Dell Inspiron 3891 Компактен Десктоп Компјутер Кула - Intel Core i5-10400, 16GB DDR4 RAM, SSD 256GB + 1TB SATA HDD, Intel UHD Графика 630 со Заеднички Графика Меморија, Windows 10H - Црна (Најнов Модел)
  • Ново

Dell Inspiron 3891 Компактен Десктоп Компјутер Кула - Intel Core i5-10400, 16GB DDR4 RAM, SSD 256GB + 1TB SATA

DEN 16176.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРОЗОРЕЦОТ 11 : Бесплатна Надградба на Windows 11 кога се достапни (види подолу).МОЌНИ ПЕРФОРМАНСИ : Изграден со најновите 10 Генерација Intel Core i5 процесор што може да се очекува брзо, сигурен перформанси и исклучително КОМПЈУТЕР искуство.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на НАДВОРЕШНОСТА : Нашите најнови Inspiron компактен десктоп е дизајниран да биде простор-ефикасно да комплимент вашиот работат од дома подесување или канцеларија на животната средина.ИМПРЕСИВНА МЕМОРИЈА : Види на сите вашите апликации се изврши во нивната потполност со функции, вклучувајќи меморија од 16 GB DDR4, во 2666 MHz.ВАШАТА КОМАНДА ЦЕНТАР : Лесно пристап на најновите брзина и connectivity опции за пренос на податоци со пристаништа се наоѓа на предната страна за да ви дозволи да останете поврзани со леснотија. 2 Години Хардвер Услуга со лице место/Во Домот Услуга По Далечински Дијагноза; 6 Месеци Dell Мигрираат.