Бранеа Никел тушеви Комбо Појавување Мијалник Тоалет Прилог, Не-Електрични Авто-чистење Двојна Млазницата Мијалник
  • Ново

Бранеа Никел тушеви Комбо Појавување Мијалник Тоалет Прилог, Не-Електрични Авто-чистење Двојна Млазницата Мијалник

DEN 1104.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✓ Двојна тушеви : Брусен Никел Тело + Сива Лице тушеви со рачни спреј, фиксен туш на главата со две спреј settings.НЕ туш рака вклучени во пакувањето. ✓ ЛЕСНО АЛАТКАТА-БЕСПЛАТНО ВРСКА : Нема потреба да се јавам водоводџија - инсталира во минути со само три рака-стегне конекции.Одговара на секој стандард туш рака. ✓ Без Електрична енергија и Заштита на Животната средина : Не-електрични, ротирање на knob да се произведе водата притисок за да се постигне вода излез ефект.Чистење низ мијалник може да се намали употребата на тоалетна хартија, не само што заштедува пари, но исто така ги штити животната средина. ✓ Само Чистење на Владата : Self cleaning млазници за твоите најдобри санитарни искуство.Млазницата чистење функција чисти млазницата темелно.После секое чистење млазницата автоматски ќе се повлече зад чувар на портата за да се обезбеди тоа е заштитена пред следната употреба. ✓ Две Чистење Млазницата Начини : Dual млазници за задниот дел и пред чистење.Предните се мијат е понежен од задните спреј.Погоден за Мажи, Жени, Постари лица, Деца, итн.