Црна Мечка Шепа Крпа Прстен 6.5x0.62x12
  • Ново

Црна Мечка Шепа Крпа Прстен 6.5x0.62x12

DEN 527.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Polyresin и Железо.Увезени.Ова дома декор тежи 0.6 кг и мерки 6.5x0.62x12".Направени од polyresin, железо.Чувајте ја вашата бања или кујна се уредни и чисти со оваа рустикални крпа носителот!Совршена комбинација на забава и функционален, овој рек ќе изгледаат одлично каде ќе го ставите.За да ја исчистите вашата бања décor; прашина лесно, или избрише со влажна крпа колку што е потребно.Донесе духот на дивиот во вашиот дом со стил со овој убав крпа прстен.Голема мечка шепа украс на врвот има пошумениот сцена и величествен црна мечка на потег.Подолу е кружна јажиња од железо, тоа е совршен костур за рака крпа.