Carlisle 3812CH Нерѓосувачки Челик Таванот Обесени Цел Тркала со 12 Клипови, 14 Дијаметар x 4-1/2 Висина
  • Ново

Carlisle 3812CH Нерѓосувачки Челик Таванот Обесени Цел Тркала со 12 Клипови, 14 Дијаметар x 4-1/2 Висина

DEN 2068.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

18" кол.таванот-планината цел тркала држи до 12 цел билети видливи за време на подготовка на храната.Плоштадот плоча на врвот на оска месеци до таванот со четири завртки. 12 топката и пролет клипови овозможи една рака поставување на цел билети.Изработени од нерѓосувачки челик за трајност и отпорност на корозија.Мерки 14 x 4-1/2 инчи (Кол.x H).