100Pcs Срцето Мини Дрвени Clothespin со 100 Метри од Јута Twine Фото Клипови 3.5 см Дрво Занает Клипови за Фотографија Дома Декор (Multicolor)
  • Ново

100Pcs Срцето Мини Дрвени Clothespin со 100 Метри од Јута Twine Фото Клипови 3.5 см Дрво Занает Клипови за Фотографија

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Природни дрвени стапчиња.Боја : 10 различни бои.Големина : фото клипови : 1.4 x 0.23 инч.Срце облик клипови : 0.7 x 0.63 инч.Со добар квалитет.Доволно силна за да го повторите употреба, Долго-циклус живот.Удобен дизајн на простор за заштеда на енергија.Употреба : виси мали облека, занаети, подароци, дома декорација, празник предмети, училишни проекти.Одлично за лето свадба место карта сопствениците, прикажување на фотографии или украси.Пакет се вклучени : 100pcs обоени штипки за алишта (10 differnt бои)+30 метри јута twine.