Asus PN62S-BB5042MD2 Nettop Компјутер - Intel Core i5 10 Генералот i5-10210U DDR4 SDRAM - Мини PC - Црна
  • Ново

Asus PN62S-BB5042MD2 Nettop Компјутер - Intel Core i5 10 Генералот i5-10210U DDR4 SDRAM - Мини PC - Црна

DEN 10319.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Windows 10 Про - ASUS препорачува Windows 10 Про за бизнис.или други изданија се достапни.Моќни перформанси со 10 Генерација на Intel Core процесори.Висока-брзина Wi-Fi 6 вмрежување со подобрување на моќ ефикасност.Разноврсна USB 3.2 Генералот 1 Тип-C порта за пренос на податоци и Display Port функционалност.Microsoft Cortana поддршка со dual-низа пред микрофони.Инфрацрвен (IR) примачот за далечинскиот управувач на апликации.Dual-складирање дизајн со најмногу 2,5-инчен HDD до 1 TB и М. 2 SSD до 256 GB.