Buyanputra 7-Начин Нокти Датотека Уметност Помине Баферот за Маникир и Педикир -Случаен Боја (Случаен Боја)
  • Ново

Buyanputra 7-Начин Нокти Датотека Уметност Помине Баферот за Маникир и Педикир -Случаен Боја (Случаен Боја)

DEN 238.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 18cm x 2cm x 1.6 см/7.09" x 0.79" x 0.63" (Прибл.).Материјал : ЕВА, Полирање Хартија, Газа. 7 површини во 7 различни бои покажува 7 чекори за поднесување и чистење нокти;секоја површина има секој различно ниво на мазност.Користете чекор-по-чекор,секоја страна е нумериран за цел да го користите и покажува функција на секоја површина.Совршен за двете професионална употреба и за лична употреба,Пакет Вклучуваат 1 компјутер бафер блок.