Лак Создателот за Лентата за Венец Дрвени Лак Алатка за Правење со Лак Жица и Пресврт се Врзуваат за Создавање Присутни Лакови за Коса Лакови Corsages Божиќ Венци Разни
  • Ново

Лак Создателот за Лентата за Венец Дрвени Лак Алатка за Правење со Лак Жица и Пресврт се Врзуваат за Создавање

DEN 2181.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Што добивате : пакет доаѓа со сет 1 лента лак производител (вклучува 3 пина, 1 база со 15 дупки), 1 тек на жица и 2 снопови на пресврт врски (злато и сребро), кој ќе биде вашиот практични лак алатка за правење сет.Големина информации : дрвени лак алатка за правење мерки за прибл. 11.18 x 2.36 x 0.78 инчи, дупка проред е 1 инч и дупка длабочина е за 0,6 инчен, а должината е за 5.9 инчи; На прилагодливи позиционирање бар е погодна за различни лак големини, лак ширината се движи од 1-10 инчи, а максималната употребливи лента ширина е 5.3 инчи.Квалитет на материјалот : нашата лак создателот е направен од дрво материјал, издржлив и лесен, едноставен за вас да работат, мазна површина ќе не боли можете лесно, можете да го користите на леснотија, ви донесе многу погодности.Едноставна операција : оваа лента лак производител има прилагодливи игли, можете да ги следете ги чекорите од сликите или manual, да се направи поклон форма погодно, идеални за почетници или квалификувани луѓе, алатките се, исто така, кој се одвојува, можете да ги зачувате лесно, и нема да преземе голем дел од вашето место.Повеќенаменски : со лак алатка за правење, жица и пресврт врски, можете да направите видови на лакови, а потоа и како декорација за венец, гарланд, банкет, подароци и други објекти, додадете многу убави украси за вашиот дом; исто така Можете да ги споделат овој сет на вашите пријатели, членови на семејството и други лица кои сакаат правење ракотворби.