ASICS на Жените Gt-1000 5 работи за Чевли
  • Ново

ASICS на Жените Gt-1000 5 работи за Чевли

DEN 1438.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Влијание Водство Систем (I. G. S) (Работи) : ASICS дизајн филозофија, која вработува поврзани componentry да се подобри нога е природно движење од пета штрајк до пети-оф.Rearfoot и Forefoot ГЕЛ Амортизирање Системи : Attenuates шок за време на влијанието и пети-оф фази, и им овозможува на движење на повеќе авиони како подножјето премини преку држење циклус.Sp EVA Midsole : Материјал Подобрува отскокнување-назад карактеристики и се намалува midsole дефект.Насоки Линија : Вертикална flex ритам decouples на инструментално по должината на линијата на прогресија за подобрено држење ефикасност.Насоки Линија Midsole Технологија : Вертикална flex ритам decouples на инструментално по должината на линијата на прогресија за подобрено држење ефикасност.Црни точки на medial страна на midsole се намерни и да ги идентификува дел на чевли во која технолошка функција постои.Овие црни ознаки не претставува дефект.