Dcxz Куче, Мачка Сад не ' Рѓосувачки Челик Милениче Сад Бран Дизајн Antiskid Вода и Храна за Хранење Сад за Мини Мали Средни Кучиња, Мачки Кутре
  • Ново

Dcxz Куче, Мачка Сад не ' Рѓосувачки Челик Милениче Сад Бран Дизајн Antiskid Вода и Храна за Хранење Сад за

DEN 143.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еко-пријателски Материјал : миленичиња сад е направен од стабилна, трајни PP пластика и нерѓосувачки челик.Големина : PP сад : 7x7x2.3во, од не ' рѓосувачки сад : 5.5х5.5x1.7in.Капацитет : PP сад е 300g, од не ' рѓосувачки сад е 250g.И нерѓосувачки челик сад може да се отстрани, па тоа е многу погоден за puppies, кучиња, мачки, или мачиња.Бран на дното е опремен со 4 не се лизга дизајни за да се спречи миленици од лизгање кога јадење; криви дизајн на двете страни е погодно за господар Изберете и место.Лесен за Чистење : површината на внатрешноста е сјајна-мазна и затоа е лесно да се чисти и да се избрише.И PP милениче сад и нерѓосувачки челик сад се машина за миење Садови Безбедност!.Совети : Пет чаши совршен за сува kibble, мокра храна, третира, или вода според вашите потреби.Нерѓосувачки челик сад е пренослив и можете да го користите само тоа.Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Нашиот персонал за услуги на корисниците ќе ви одговори во рок од 24 часа.