chengzui USB Безжичен Контролер Адаптер Gamepad Ресивер со Bluetooth Компатибилен Конвертор Gamepad Приемник Џојстик Конвертор
  • Ново

chengzui USB Безжичен Контролер Адаптер Gamepad Ресивер со Bluetooth Компатибилен Конвертор Gamepad Приемник

DEN 403.92

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❥Plug and play, само поврзете го адаптерот за полнење на вашиот безжичен контролер, и врска статус е јасно на прв поглед. ❥Компатибилен со Switch / PS5 / PS4 / X-box рачки. ❥ Безжична широкопојасна врска со добар пренос спектар, без одлагање, или латентност, не замрзне, целосно збогум на жичен канали. ❥Компактен и лесен, лесен за користење, овозможувајќи ви да уживајте подобар игри искуство каде и да сте. ❥Применливи костец : Компатибилен со оригинални PS5 костец / авторски PS4 костец / авторски S / X костец / авторски Switch Про костец / некои трети лица костец.