Maclocks CL15C 4-Нога Универзална Лаптоп MacBook Внесени Серпентина Кабел за Заклучување Безбедност Слот Компатибилен
  • Ново

Maclocks CL15C 4-Нога Универзална Лаптоп MacBook Внесени Серпентина Кабел за Заклучување Безбедност Слот Компатибилен

DEN 815.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

4 Нога Извиткани Кабел За Заклучување.Работи со сите кабел за заклучување на слотови.Ring-стапица за да се обезбеди периферните кабли.Тежат помалку од една фунта.Обезбедува вашите електронски уреди.Кабелот може да се looped околу стационарен објект.Совршен против кражба или несакани задолжување.Вклучува 2 клучеви.