Saucony Жените Слобода 4 Работи за Чевли
  • Ново

Saucony Жените Слобода 4 Работи за Чевли

DEN 2519.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Синтетички-и-мрежа.Гумен ѓон.Се чувствува светлината и еластичен : Надграден со нашиот ultralight PWRRUN PB амортизирање дека потребно за енергетска ефикасност на нови височини.Останува со вас : Од неблагодарна работа класа да bootcamp, овој број е малку поширока база и стратешки стабилизатори осигурете се дека имате доверба да даде секој интервал и секој претставник на сè што имам.Стил кој работи На : направена детали—на велур јазик, debossed логоа, и скриени рефлексивноста—направи за една навистина високо-вршење на чевли кои може да се носи по цел ден.Полесни Стапало : Овој стил е вегетаријанската и содржи рециклирани горниот материјали.