ASOCEA Мачка Чешлање Торба Гризе & се Отпорни на Гребење за Капење Инјектирање Испитување на Средување на Ноктите
  • Ново

ASOCEA Мачка Чешлање Торба Гризе & се Отпорни на Гребење за Капење Инјектирање Испитување на Средување на Ноктите

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензија : 20x 11.8 инчен(LXW)Вратот периметар : 12.5 инчен; ве Молиме да се осигурате дека сте ја проверите вашата мачка големина пред купување на овој објект.Материјали : мачката чешлање воздржаност торба направен од висок квалитет на мека мрежа, кој е издржлив и дише перат, нула отпор.Нема да биде раскина лесно.Хуманизирано дизајн : Со креативни Drawstrings дизајн, лесно може да се контролира мачка и чувајте го мирот.Избегнувајте мачка остри канџи и заби направи несоодветни мачка ограничување опасни.Пред дупка овозможи чистење на предните шепи, ноктите.Мултифункционален : Ова е ефикасен милениче капење алатка за мачки чешлање, капење, сечење нокти, подигање на ушите, клипинг,чистење заби, хранење, со користење на капки за очи, давање лекови и снимки, око третмани, прегледи, и за администрација на лек, итн.Топло совети : Бидејќи повеќето од мачките може да се плаши вода,тие го мразат чешлање.Бидете трпеливи доволно прв пат, Не дозволувајте им се плаши на почетокот.