wirlsweal Специјалното Пенкало за iPad & Touch Екрани Чувствителни, Анти-Нула Универзална Метал Capactive Допир Пишување Пенкало за Таблет КОМПЈУТЕР, Паметен Телефон со 2Pcs Nibs, 1 С
  • Ново

wirlsweal Специјалното Пенкало за iPad & Touch Екрани Чувствителни, Анти-Нула Универзална Метал Capactive Допир

DEN 252.72

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висока Компатибилност : перо работи со падовите, таблети и други допирни уреди.Со висока прилагодливост и ниска латентност, тоа е вистинскиот избор за вас.Квалитетни Материјали : Направен од метал и силикони, пенкало е издржлив и работи речиси како и оригиналниот перо, без acclimation време потребно.Различни бои се достапни за вас за да изберете од.Висока Чувствителност : високата чувствителност на перото и меки влакна совет ви даде големо искуство на мазна пишување, и меки влакна совет го штити вашиот екран од гребење и оштетување.Тоа е совршен за цртање, скицирање, земајќи белешки, по повод одбележувањето на Pdf датотеки, и многу повеќе!.Ергономски Дизајн : Ова допрете пенкалото е мазна и лесно да се одржи и, само како нормално пенкало.Тоа ќе биде вашата секојдневна помошник на Интернет, професионален уред или кул креативна алатка, во зависност од вашите барања и потреби.Истражуваат и да го подобрат вашиот нов изненадувачки работа способности на вашиот електронски уреди и со леснотија.Она што Ќе Добиете за : 1 x Перо ,2 x Nibs ,1 Сет за Чистење Пакет.Должината на перото е 6.5",Користете пенкало на цртање и забелешка-преземање на апликации, кои ви помогне да се создаде повеќе значајни работи.Ќе танц и twirl целиот екран, со прскање панделки и реки на боја со аналогни пастели, акварели и масла.