XJJZS Pushup Барови Стои со Лизга-Отпорни и Удобност Пена Зафат Обезбедување На Најдобри Безбедно Притисни До Совршена Вежба за Дома, Теретана и Фитнес Патување
  • Ново

XJJZS Pushup Барови Стои со Лизга-Отпорни и Удобност Пена Зафат Обезбедување На Најдобри Безбедно Притисни До

DEN 1595.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

★ Не се лизга носат-отпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со добра товарот капацитет. ★ На push-up exerciser има проширува сунѓерот се справи со дизајн, висока еластичност, добра шок апсорпција и удобен зафат. ★ Фитнес push-up се справи со е направен од високо-квалитет на челични цевки, кој е издржлив и силен. ★ На push-up заградата плоча е направен од кожа и исполнет со сунѓер за мекост и удобност. ★ На push-up вежба решетката е дизајниран со електронски шалтер која ви овозможува да ја видите вашата износ на вежбање.