Влажни Чекор Мат | Внатрешна/Надворешна Не се Лизга, Drainable, Анти-Замор Мат за Влажни Места (Сина 2 x 3')
  • Ново

Влажни Чекор Мат | Внатрешна/Надворешна Не се Лизга, Drainable, Анти-Замор Мат за Влажни Места (Сина 2 x 3')

DEN 1912.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЛИЗГА-ОТПОРНИ заверена високо-влечење од страна на Националните Кат Безбедноста Институт (NFSI).УДОБНО – ¼-инчен дебели висока густина нитрилна гума пена обезбедува одличен анти-замор својства што го прави многу удобно за боси нозе.ЧИСТА Третирани да помогне да се спречи мириси и деградација; мувла и mildew отпорни.ИЗДРЖЛИВИ – Нитрилна гума пена е УВ отпорни.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ, Може да се автоклав sterilized; може да биде комерцијално laundered.