Elavain Домот Акрилик Хартиена Крпа Носителот Стојат & Стои Тоалетна Хартија Носителот | Сребрена База & Јасно Матични | Голем Модерен Декор за Кујна, Бања & Office | за Сите
  • Ново

Elavain Домот Акрилик Хартиена Крпа Носителот Стојат & Стои Тоалетна Хартија Носителот | Сребрена База & Јасно

DEN 551.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН & ПРАКТИЧНА!Дали сте наоѓање на себе и се бореа со хартија крпи или тоалетни ткиво во вашата кујна, бања или playroom?Нашите Countertop Хартиена Крпа Носители ќе се одржи на ролна за вас, корисна, на вашиот countertop, бања кат, маса или во кабинетот.БЕЗВРЕМЕНСКИ & ШИК ДИЗАЈН!Дали користите овие како тоалет хартија крпа носителот на или во близина на потоне како кујна хартиени крпи носителот, овие само ќе го подобрат вашиот околните décor.На плоштадот база е блескава сребро, со стилски јасно матични дека е високо естетски.НЕМА СОБРАНИЕ И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА!Само unbox и слајд пешкир се тркалаат на матични.Тоа е толку едноставно!За тоалетна хартија ткива, куп до 3 ролни.Theis сребро хартиена крпа носителот не бара чистење, наменети за рутинска прашина исклучено и може лесно да се мијат, ако е потребно.ИЗДРЖЛИВИ & WOBBLE-БЕСПЛАТНО!Дали ви омраза имаат целиот тек ѓубрето над, кога кинење исклучување лист?Нашите хартиена крпа стојат во голема мерка е здрав и кој е компатибилен со било која марка хартиена крпа се тркалаат.Дали се тркалаат е дебел или речиси празни, овие сигурно ќе ги задоволат вашите потреби.КОМПЛЕТНА САТИСФАКЦИЈА, ГАРАНТИРАНО!Ние сме сосема сигурни дека ќе бидете благодарни на себе си за купување на нашата тоалет ткиво & хартија рака крпа држачот.Ние со тоа гордо стоиме зад нашите производи, со нашиот 30-дневниот Гаранција за Парите Назад Политика.