Огледала на Врати Надвор Компатибилен со Wrangler YJ TJ JK Л JT, QMPARTS Надгради Без да Вибрира & Wobble Огледала Лесно да го Инсталирате Странични Ретровизори Без Врати Компатиб?
  • Ново

Огледала на Врати Надвор Компатибилен со Wrangler YJ TJ JK Л JT, QMPARTS Надгради Без да Вибрира & Wobble Огледала

DEN 920.00
DEN 959.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

НЕ ВИБРИРА & WOBBLE : Подобрена заклучување knob и за да избегнете тресење, беспомошна топката заеднички нема да лебдат лесно и гума подлошки значително го намалуваат вибрациите & зајакнување на стабилноста.На рационализација на дизајн минимизира свирка и ви нуди најдобри врати надвор на улица-правни возачко искуство.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : Rearview огледало компатибилен со Wrangler 2018 2019 2020 2021 Л JLU, 2007-2018 JK JKU, 1996-2006 TJ, 1987-1995 YJ, & 2020 2021 Гладијатор JT.Пакетот доаѓа со еден пар на огледала (право & лево) и сите потребни завртки & загради.Купите со доверба, ние нудиме висок квалитет на странични ретровизори и подобра услуга!.ЗДРАВ & ТРАЈНИ производи за УПОТРЕБА : страничниот ретровизор усвојува здрав железо со трајни прав-обложени заврши за анти-корозија и анти- ' рѓа.Фиксни протези функција мазна завршница со подлошки кои го прават поврзувањето на построги и заштита на боја од испаѓање за подолг период.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Доаѓаат со заклучување knob за зголемена стабилност.Планината врати надвор огледало на топ-на протезата, сигурно со заклучување knob и подалеку и да одите.Заострување на нив, тие ќе останат на своето место.Уживајте во doorless off-road патувањето без сообраќај повреда!.ПРИЛАГОДЛИВИ ШИРОКО ПОЛЕ НА ГЛЕДАЊЕ : 8" од врата надвор огледало со топка заеднички може удобно да се прилагоди агол на гледање, затегнете три завртки да се задржи во место.Обезбедува широк и јасен преглед без деформација, брзо да видите возилата зад вас.Бидете побезбедни на патот.