(Случај Само) Tomorotec Легури на Метал Кристал Анти-Изгубени Заштитни Случај за Apple AirTag, Безбедност Заштитник Случај Покрие со Keychain Прстен Објект Следење Локатор Уред Tr
  • Ново

(Случај Само) Tomorotec Легури на Метал Кристал Анти-Изгубени Заштитни Случај за Apple AirTag, Безбедност Заштитник

DEN 215.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????【Луксузен Keychain Дизајн】Tomorotec заштитни случај за Air Tag е луксузно дизајниран keychain обвиткани со сјајна rhinestones. ????【Enhanced Protection】Професионално дизајнирана за ново објавени Air Tag, на празен круг домување покрие со rim куќишта Air Tag безбедно со удобно се вклопуваат.Поставените рабови се дизајнирани како амортизирање дека може совршено да се заштити вашиот Air Tag од гребнатини, капки, влијание и испакнатините. ????【Погодно Keychain】Оваа мини големина keychain за Air Tag е компактен и лесно да се носат со лесни.Тоа има мазна површина и удобно се чувствуваат, издржлив, лесен за чиста, сува брзо паѓање, дамка, истиснување и отпорни на абразија.Можете да го користите како keychain да се обезбеди вашите клучеви или висат вашиот Air Tag на schoolbag, ранец, crossbody или багаж како локација tracker. ????【Лесно да се Инсталира】Цврстата алуминиумска легура безбедно да се држи на вашиот Запис и тоа трае само секунди за да се стави на.Мазна завршница ви овозможува да се чисти надвор прашина и валкано со брз избрише.