Експрес Вода RO5DX Реверзна Осмоза Филтрација NSF Сертифициран 5 Фаза RO Систем со Тапа и Резервоарот – Под Мијалникот Вода Плус 4 Филтри – 50 GPD, 14 x 15 x 5, Бела
  • Ново

Експрес Вода RO5DX Реверзна Осмоза Филтрација NSF Сертифициран 5 Фаза RO Систем со Тапа и Резервоарот – Под

DEN 1884.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Реверзна Осмоза Вода Филтер : Искуство што водата треба да вкус како со писмена Вода реверзна осмоза вода филтрација систем намалување до 99.99% од Олово, Хлор, Флуор, Нитрати, Калциум, Арсен, и повеќе.Систем за Прочистување вода : Пијте најздравите вода на Земјата.Сите наши филтри за вода се специјално конструиран за да работат заедно, за производство на најбезбедно и најдобар дегустација на вода што некогаш ќе се напие.Под Мијалникот Вода Филтер : Не трошете пари на професионална инсталација.Експрес Вода е брз и лесен-за-разбере дизајн значи дека може да се инсталира и да се разбере сè за вашиот нов вода филтрација систем.Под Мијалникот Вода Филтер Систем : Нема потреба да се плеткаме со refilling или да ја активирате вашата вода филтер, Изразат Вода е вода филтрација системи за автоматски да се пополни вашиот резервоар за вода со висок квалитет на вода за пиење.Течење Детекција : Секој под мијалникот вода филтер ги вклучува итен стоп за течење детектор кој исклучува проток на вода кога ќе се детектира unwelcomed влага.Индивидуализира RO Вода Филтер Систем : Изразат Вода дома вода филтрација системи се целосно надградливите и приспособливи со брзо поврзување на приклучоци.Обидете се дополнителни филтрација прилози вклучувајќи УВ Вода Филтер, Алкална Вода Филтер, Deionization Вода Филтер, и повеќе.На Барање Поддршка : Поддршка од експерти, кои може да одговориме на сите ваши прашања во врска со вашиот нов вода филтер.Помош Пристигна Поддршка од експерти, кои може да одговориме на сите ваши прашања во врска со вашиот почетен е вода.Љубовта вашето вода - Еколошки кокос јаглерод филтри даде unequalled квалитет и јасна природен вкус.