Вртливата Крпа Решетката 2 Пакети Ѕид Монтирани Замав Надвор Крпа Бар 3-Бар Виткање Рака Вртливата Закачалка Ѕид Бања Пешкир Полици Подвижен Крпа Прачка со Куки, Ск?
  • Ново

Вртливата Крпа Решетката 2 Пакети Ѕид Монтирани Замав Надвор Крпа Бар 3-Бар Виткање Рака Вртливата Закачалка

DEN 311.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【3 ВРТЛИВАТА КРПА БАР】крпа бар карактеристики 3 вртливата грбови кои се движат самостојно да се откажам вашиот влажни и суви крпи во исто време, што ви обезбеди здрав животен стил. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】зглобот крпа решетката е направен од високо квалитетен материјал, кој е кој карактеристики висока јачина, леснотија, корозија-отпорни, и издржливи. 【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】зглобот крпа решетката е направен од високо квалитетен материјал, кој е кој карактеристики висока јачина, леснотија, корозија-отпорни, и издржливи. 【ФЛЕКСИБИЛНОСТ ДИЗАЈН】крпа рек swivels 180°, тоа може да биде погодно замав надвор за лесен пристап до и превземање на предмети и се наметнува против ѕид кога не е во употреба простор за заштеда на чување. 【КУКА ДИЗАЈН】Мултифункционален куки дизајн за бесење повеќе бања essentials како четка бања топката и други мали предмети.Оваа елегантна крпа решетката е идеален за секој стил на вашиот дом.Совршено ги красат вашата соба, никогаш не одат надвор од тој датум. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】】Не дупчење потребно, не помине потребни.Се обезбеди на површината се чисти и суви; Кора од некоја заштитна фолија; Стап и притиснете за да го притисни надвор на воздух.Тоа ќе биде многу ефективно да се откажам предмети по 24 часа.