GlamPalm Рамен Железо, 1 1/4 Коса Straightener со Дигитални LCD. Класичен Керамички Обложени Плочки со Прилагодлива Температура Straightens & Кадрици за Мазна и Свиленкаста Фризура. З?
  • Ново

GlamPalm Рамен Железо, 1 1/4 Коса Straightener со Дигитални LCD. Класичен Керамички Обложени Плочки со Прилагодлива

DEN 5400.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 1.25-инчен Исцелување Камен керамички обложени плочки за здрава, мазна и сјајна коса, совршена за повеќето типови коса. 11 прецизни топлина settings; 220°С - 450°F прилагодлива температура опсег. 30-вториот греење брзина и режим на спиење по 60 минути; Вклучени додатоците на топлина отпорни капа. 10ft 360° вртливата кабелот овозможува на работите од сите агли нема да kink; Универзална напон (100 V~240 V) ја прави оваа совршена straightener за патување.Модел : GP313; Направени во Кореја; Поддржани од страна на 2-година производителот.