RayBella Сјајот на Косата Четка и Чешел Косата, Гребло Detangling Четка, Детска Четка Косата со Розова Чешел (Розова Панда)
  • Ново

RayBella Сјајот на Косата Четка и Чешел Косата, Гребло Detangling Четка, Детска Четка Косата со Розова Чешел

DEN 383.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Detangling четка додава забава и функционална за животните љубовник во вашиот живот.Го прави совршена еднорог подарок за девојчиња, виножито, панда или кити мачка љубовник.Четка и чешел сет нуди најдобра вредност за вашиот секојдневен коса додатоци треба.Detangling четка е совршено се вклопуваат за сите возрасти : не се само одличен деца губење на четка но одличен избор за коса, четки за жените премногу.Уживајте во разиграното confetti и изнесам вашата забавна страна.На confetti гребло четка е лесно да се чисти со својата лесно уникатен чистење функција.Доаѓа освен за длабоко се впие.Види слика се разгледани подолу.Направен од дебела премија за пластична и удобна рачка за да се обезбеди и функција и удобноста на вашата коса стил и производи.