FANMATS NBA Oklahoma City Thunder Хром Тим Амблем , 1.8x3.2
  • Ново

FANMATS NBA Oklahoma City Thunder Хром Тим Амблем , 1.8x3.2

DEN 364.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен начин да accessorize вашата возење и да го покаже тимот гордост.Направена од трајни долготрајни хром метал за да се спротивстави на елементи.Лиен дизајн обезбедува чиста полиран изглед.Мерки околу 3 инчи од 3 инчи.User-friendly дизајн е лесно да се инсталира - само кора и се држи до било чиста тврда површина.