Вшмукување Куки Моќен Вакуум Вшмукување Чаша Куки Тешки Вакуум Вшмукување Чаши, Големи Водоотпорен Отстранлив Ѕид Вшмукување Чаши со Куки за Кујнската Крпа Облек?
  • Ново

Вшмукување Куки Моќен Вакуум Вшмукување Чаша Куки Тешки Вакуум Вшмукување Чаши, Големи Водоотпорен Отстранлив

DEN 407.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Смирување на Енергија На големо вшмукување чаша со куки направено на премиум задебелена АБС материјал и TPE, ќе не жолто.Големина на : 4.5*2.5*1.8 инч.Овие вшмукување чаша куки за туш максимално оптоварување 11lb, трајни лепливоста, засекогаш се ослободи од губење на лепливоста со текот на времето.Водоотпорен & Oilproof - Со високо квалитетен материјал, овие туш куките се тешко да падне, дури и во влажни или масло средина, како бања и кујна, итн.Ако сте во потрага за водоотпорен вшмукување чаши, ова е идеален.Лесно Intallation - 360 степен ротација, нашата силна Вшмукување Чаша Куки за Туш Бања Стакло Windows Плочка ви овозможи да се чувствуваат слободни да се држиме во било кој правец, не грижете се за искривени полетување на заштитна маска и да им помогнам на одборот на "PUSH" тешко додека не слушнете "ЗДИВ".На вшмукување чаша ѕид куки не треба алатки или дупчење, го прави инсталација на snap само неколку секунди.Пренослив и Resuable - На тешки куки закачалки се лесно да се отстрани и да се ре-инсталира во нова локација за повторување употреба.Ве молиме користете кредитна картичка, да се отстрани и да се мијат туш вшмукување куки со топла вода, пред да се ре-инсталација.Отстранлив ги куките се идеален избор за condominiums и имот.Куќа Подобрување - туш вшмукување чаша куки тешки може да се користи во бањи, кујни, подруми, windows, стакло, вол и повеќе.Идеален за бесење туш крпи, мали облека, сунѓери, бања четки, палта, чанти, капи, копчиња, облека, кујнски прибор, тоалет и бања прибор, венец, string светла.итн, за внатрешна или надворешна употреба.