WCHCJ Тип S Push-up Прозорци се Залага за Вежбање Фитнес Опрема Рек Домашни Челик им Помогнам на Поддршка на Анти-Пропадна им Помогнам на Поддршка
  • Ново

WCHCJ Тип S Push-up Прозорци се Залага за Вежбање Фитнес Опрема Рек Домашни Челик им Помогнам на Поддршка на

DEN 7138.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фитнес push-up се справи со е направен од високо-квалитет на челични цевки, кој е издржлив и силен.На push-up заградата плоча е направен од кожа и исполнет со сунѓер за мекост и удобност.На push-up вежба решетката е дизајниран со електронски шалтер која ви овозможува да ја видите вашата износ на вежбање.Не се лизга носат-отпорни, рачка, здрав заграда, не е лесно да се деформира, посигурен да се користи, со добра товарот капацитет.На push-up exerciser има проширува сунѓерот се справи со дизајн, висока еластичност, добра шок апсорпција и удобен зафат.Push-up поддршка е стабилен и не се лизга, 360-степен ротирачки дизајн, сите круг на мускулите обука.