Hazevaiy Силикони случај за Airtag(2 Пакет) Солиден Traceless Назад Лепило Налепница Покритие за Облека, Играчки скапоцености и Паричник,Анти-Нула-Есен Заштитен Ракав Држачо
  • Ново

Hazevaiy Силикони случај за Airtag(2 Пакет) Солиден Traceless Назад Лепило Налепница Покритие за Облека, Играчки

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Компатибилност】Дизајн и направени специјално за Air Tag 2021, совршено се вклопуваат. 【Високо-квалитетни материјали】На заштитна маска направена од ултра тенок мека силиконска гума, заштита на вашата нова Air Tags од прашина,есен и нула.Високо-квалитетни и еколошки силикони ви дава одлична допирање чувство,многу чисти,без мирис и издржливи. 【Гости】пакетот вклучува една целосна опкружуваат и една половина опкружувачки заштитни случај,лесно да се инсталира и да ги отстраните од врвот или на страна.Совршено се совпаѓа со вашиот Air Tags' Облик,еден од случаите е полу затворени дизајн,може да се задржи персоналните гравури, од една страна, видлива. 【Солиден Лепило】случај се одликува со лепило назад, кои може да се употребуваат, што го прави лесно да се држиме кон дете или домашни миленици' облека,скапоцености кутија,ipad,ТВ далечински управувач и други gadgets,.Покрај овие општи апликација, можете целосно да го користите вашиот имагинација за да се држи на секаде, дури и без јамка или рака. 【Различни Бои】Стилски бои на располагање да се дава на вашето apple локатор класичен изглед, покажува различни стилови во секојдневниот живот!Совршена како подарок за вашите деца,домашни миленици,семејства и пријатели.