Крстосувачот Додатоци 81550 Табличка Крајната Комплет Заклучување сврзувачки елементи, Црна PTFE
  • Ново

Крстосувачот Додатоци 81550 Табличка Крајната Комплет Заклучување сврзувачки елементи, Црна PTFE

DEN 379.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изработени од нерѓосувачки челик и се обложени со PTFE.Ѕвезда центар на сврзувачки елементи го прави невозможно да се отстрани завртки без посебни Ѕвезда Pin за скролување.Имајте клуч за употреба во иднина.Хардвер комплет вклучува стандард и метрички големина завртки, штракаат запре сврзувачки елементи, подлошки, пластични ореви, Штракаат Стоп хардвер и заклучување анти-кражба Ѕвезда Pin сврзувачки елементи со појавување на копчето за специфичен тип на сврзувачки елементи потребни.Вклучува : 4 заклучување нерѓосувачки Ѕвезда Pin сврзувачки елементи за домашни возила 1/4" x 3/4" (635 x 1905 година mm), 4 заклучување нерѓосувачки Ѕвезда Pin сврзувачки елементи за увоз на возила метрички m6 x20mm со 4 челик најлон заклучување ореви, 4 заклучување нерѓосувачки Ѕвезда Pin метрички 5m x 20mm (може да се вклопи во BMW/Купер), 4 секој заклучување нерѓосувачки "Штракаат Стоп" сврзувачки елементи, 8 црна пластика изолација, четири пластични завртки (4) 1/4" (635 mm), и единствена Ѕвезда Pin копче за инсталација.Лесен за употреба.Видете на задната страна од пакет за инструкции за инсталација.