Педикир Нож За Полнење, Педикир Нож Од Нерѓосувачки Челик Ingrown Ноктот Нож Алатки
  • Ново

Педикир Нож За Полнење, Педикир Нож Од Нерѓосувачки Челик Ingrown Ноктот Нож Алатки

DEN 210.96

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : изработени од нерѓосувачки челик.Алатка за прибл.16cm/ 6.3 инчи (Должина).Дојде со складирање торба, тоа е лесно за чување и носат.можете да ги користите за да се намали callouses исклучите вашите нозе.Здрав и лесно да се одржи и да се справи.овој сет се направи животот лесно.