Geboor Хидраулични Седло Столче со Тркалање Тркала Прилагодлива Висина на Клиниката Стоматолог Спа Масажа Медицински Салони Студио (Црна)
  • Ново

Geboor Хидраулични Седло Столче со Тркалање Тркала Прилагодлива Висина на Клиниката Стоматолог Спа Масажа Медицински

DEN 1919.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЕРГОНОМСКИ СЕДЛО ДИЗАЈН : Седло Седиште дизајн за дополнителна удобност на грбот и ' рбетот.На коњ и седло столче перница направен од лиен пена за мемориска пена ефект обложени со СТП кожа која е showerproof, нафта и нула отпор.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА : хидраулично седло столче има трајни метална база, трајни стилски засилен 2"ажурирање најлон casters за бучава-слободно движење, лесно да се тркалаат на хард подот.Тежина капацитет на високи за да 300lbs.ANTIi - ЕКСПЛОДИРА ПЛОЧА : Анти-експлодира плоча во прилог под перница им гарантира безбедност.Лесно да се соберат, наставата е вклучена во пакетот.Ако имате било какви прашања во врска со кожа седло столче, ве молиме контактирајте со нас со е-маил.ВИСИНА ПРИЛАГОДЛИВИ СТОЛЧЕ : седиште висина може да се прилагоди прилагоди од страна на хидрауличниот лифт помеѓу 19.7" да 25.2".Идеален за салони, barbers, тетоважа продавници, beauticians ,доктор канцеларии и за домашна употреба.ТОПЛО СОВЕТИ : Ако примите оштетени столче, ве молиме да бидат слободни да контакт со е-маил, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.