Enkion Сет од 2 Замена на Филтрите 7 (2)
  • Ново

Enkion Сет од 2 Замена на Филтрите 7 (2)

DEN 2376.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Multilayered Филтрација Касети Препорачува да се Заменуваат на Секои 12 месеци.Слоевита Слоеви се Елиминира Не Органски Загадувачи 10 micron или Поголеми.Висока Густина Слој Отстрани Загадувачи 5 micron или Поголеми.Калциум Топката Керамичка Технологија за намалување на Хлор и Chloramines.Активиран Јаглерод Слој кој ја Подобрува Вкусот на Водата.