30 Компјутери 10ml Пластичен Шприц со Мерење, Без Игла, Погодни за Исхрана на домашни Миленици Наводнување Refilling
  • Ново

30 Компјутери 10ml Пластичен Шприц со Мерење, Без Игла, Погодни за Исхрана на домашни Миленици Наводнување Refilling

DEN 2337.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Пакет】 30 Пакет на 10ml шприцеви се сите поединечно и запечатени, што значи чисти. 【Широк спектар на употреба】 На пластика шприц е совршен за давање на течни лекови за вашето куче, мачка, птица и други домашни миленици, за мерење на хранливи материи за вашето градинарски растенија. 【Лесно да се набљудуваат】 соодветната скала е изгравирани на шприц цевка, и тоа е погодно да се набљудуваат останатите количина на течност во вбризгување на цевка за време на употреба. 【Апликација】 Погоден за дрво лепило, лепак инјектор, етерични масла фармацевт, жито алкохол, наука лабораторија за мерење, парфем мерка и на горивото, лубриканти, мастило рефил, пломби, итн. 【Топло Забелешка】 Оваа шприц нема игла и тоа е за индустриска употреба.