Хадсон Бебе Унисекс Бебе Памук Фланелен Боксери Burp Облека Пакет
  • Ново

Хадсон Бебе Унисекс Бебе Памук Фланелен Боксери Burp Облека Пакет

DEN 458.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Сет вклучува координирање burp облека.Мерки 14x20 инчи.Направени со 100% памук.Мулти-обложени ткаенина апсорбира drools и spills и пријател на бебешка кожа.Оптимален за секојдневна употреба.Прифатлива, висок квалитет вредност пакет.